Jerzy Makowski

Twojemu bezpieczeństwu prawnemu poświęcamy serce i umysł.

Twoje prawa, moja pasja.

Jerzy Makowski

Radca Prawny
Napisz do mnie

Jerzy Makowski

Radca Prawny

O mnie

Jestem radcą prawnym wpisanym na listę radców prawnych w OiRP we Wrocławiu od 2014 roku. Ukończyłem prawo na Uniwersytecie Wrocławskim oraz trzy kierunki studiów podyplomowych: menedżerskie, kadrowo-płacowe oraz windykacji i zarządzania wierzytelnościami.
Biegle władam językiem angielskim, co potwierdza certyfikat TOLES, i komunikuję się w języku rosyjskim.
Pracowałem jako asystent sędziego w wrocławskim sądzie rejonowym od 2011 do 2018 roku, początkowo w Wydziale Pracy i Ubezpieczeń Społecznych, a następnie w Wydziale Karnym.

Zaangażowanie społeczne

Jako osoba wrażliwa społecznie, angażuję się w działalność pro bono, szczególnie w sprawach, w których zagrożone są Prawa Człowieka. Jestem członkiem Komisji Praw Człowieka i Praworządności w OiRP we Wrocławiu, Komisji Praw Człowieka w Krajowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie oraz w Europejskiej Federacji Adwokatur (Fédération des Barreaux d'Europe).
Moja działalność samorządowa obejmuje również pracę w Komisji ds. Kultury, Integracji i Sportu OIRP we Wrocławiu oraz Komisji ds. aplikacji OIRP we Wrocławiu. Specjalizuję się w prawie rodzinnym i jestem członkiem Komisji Prawa Rodzinnego Europejskiej Federacji Adwokatur (FBE).
Za moje zasługi na rzecz samorządu radców prawnych zostałem nagrodzony medalem z okazji 40-lecia istnienia samorządu radcowskiego.

Specjalizacje

Moja praktyka prawna obejmuje szeroko pojęte prawo rodzinne, a także menedżerskie, kadrowo-płacowe oraz windykację i zarządzanie wierzytelnościami.

Prywatnie

Prywatnie jestem szczęśliwym mężem i ojcem dwóch synów. Wierzę w równomierny rozwój ciała i ducha, dlatego w wolnych chwilach czytam książki i trenuję sporty siłowe. Jestem pasjonatem boksu i od wielu lat trenuję tę dyscyplinę sportu.

Bezpłatna konsultacja

Jeśli zdecydujesz się powierzyć nam swoją sprawę, pierwsze spotkanie jest bezpłatne.
Wspólnie tworzymy świat, w którym egzekwujemy przestrzeganie obowiązującego prawa.
Dane firmy
Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Łukasz Drill i Jerzy Makowski sp.p.
ul. Szczytnicka 30
50-382 Wrocław
NIP: 8982245249
REGON: 381261449
KRS: 0000748148
© 2023 D&M. All rights reserved.