Odzyskaj kontrolę nad swoim projektem

Spory z wykonawcami remontów

Rozwiązujemy spory z wykonawcami remontów: odzyskaj kontrolę nad swoim projektem.

Czy jesteś w sytuacji, w której remont Twojego domu lub mieszkania okazał się koszmarem? Czy masz problemy z nieuczciwym wykonawcą remontu? Wiemy, jak frustrujące i stresujące mogą być takie sytuacje. Jesteśmy tu, aby Ci pomóc.
Nasza Kancelaria specjalizuje się w rozwiązywaniu sporów z wykonawcami remontów. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu w prowadzeniu spraw przeciwko nieuczciwym wykonawcom, świadczymy kompleksowe usługi prawne, które pomagają naszym klientom w dochodzeniu swoich praw i naprawianiu szkód.
Pomożemy Ci też w przygotowaniu umowy, która zabezpieczy Twoje interesy na wypadek nieprawidłowego lub nieterminowego wykonania kontraktu.

Doradztwo

Pomoc prawna i doradztwo w zrozumieniu Twoich praw oraz wskazanie kroków, jakie należy podjąć w przypadku sporów z wykonawcami remontów.

Mediacje i negocjacje

Prowadzenie mediacji i negocjacji z wykonawcą remontu w celu osiągnięcia porozumienia i rozwiązania sporu korzystnego dla Ciebie.

Postępowania sądowe

Reprezentacja w postępowaniu sądowym w przypadku braku możliwości rozwiązania sporu drogą negocjacji, dążenie do ochrony Twoich interesów i uzyskania sprawiedliwości.

Uzyskiwanie odszkodowań

Pomoc w uzyskaniu należnego odszkodowania za wszelkie szkody i straty wynikające z nieprawidłowego wykonania remontu przez wykonawcę.

Wykonawstwo zastępcze

Podjęcie działań prawnych w celu odtworzenia usług budowlanych przez innego wykonawcę i dochodzenia odszkodowania za poniesione szkody w przypadku poważnych naruszeń umowy lub zaniedbań.

"Maximo cum studio"

Każdą sprawą zajmujemy się z najwyższą starannością.

Spory z Wykonawcami Remontów: Twój wymarzony dom z pełnym wsparciem prawnym

Nasza misja polega na zapewnieniu Ci skutecznej pomocy prawnej, przywracając spokój w trakcie sporów z wykonawcami remontów. Działamy w Twoim najlepszym interesie, starając się osiągnąć satysfakcjonujące rezultaty i naprawić szkody, które poniosłeś.
Zapewniamy również profesjonalną reprezentację dla wykonawców, także w sytuacjach konfliktu podwykonawcy z głównym wykonawcą.
Profesjonalne wsparcie
Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom profesjonalnego wsparcia w sprawach prawnych oraz skutecznej ochrony ich interesów.
Etyka i poufność
Działamy zgodnie z zasadami etyki zawodowej, dbając o poufność i lojalność wobec naszych klientów.
Rzetelność i terminowość
Stawiamy na rzetelność, terminowość i elastyczność w świadczeniu usług prawnych.

Współpraca

Skontaktuj się z nami już dziś, aby omówić swoją sytuację. Nasi prawnicy są gotowi udzielić Ci fachowej porady i zapewnić wsparcie na każdym etapie rozwiązywania sporu z wykonawcami remontów.

Bezpłatna konsultacja

Jeśli zdecydujesz się powierzyć nam swoją sprawę, pierwsze spotkanie jest bezpłatne.
Wspólnie tworzymy świat, w którym egzekwujemy przestrzeganie obowiązującego prawa.
Dane firmy
Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Łukasz Drill i Jerzy Makowski sp.p.
ul. Szczytnicka 30
50-382 Wrocław
NIP: 8982245249
REGON: 381261449
KRS: 0000748148
© 2023 D&M. All rights reserved.